پارس یزد

شرکت توسعه و بهبود نهاده های کشاورزی پارس یزد به عنوان اصلی ترین زیر مجموعه هلدینگ پارس یزد با بیش از یک دهه سابقه حضور در بازار ایران، بعنوان شرکتی پیشرو در زمینه تولید و تامین و توزیع انواع نهاده های کشاورزی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در زمینه وارداتانواع کودهای شیمیایی و الی آغاز نموده و اکنون با بیش از یک دهه سابقه حضور در بازار ایران ضمن ارائه متنوع ترین سبد محصولات کودی در زمره بزرگترین شرکتهای تولید و واردات کودهای کشاورزی قرار دارد .

رویکرد تولید و واردات همزمان محصول علاوه بر ایجاد انگیزه جهت ارتقای کیفیت محصولات تولیدی به منظور رقابت با محصولات برتر جهانی زمینه استفاده و بهره مندی کشاورزان ایرانی از بهترین جدیدترین و متنوعترین محصولات کودی روز دنیا را فراهم اورده است .

ارائه خدمات مشاوره ای کامل و دقیق در زمینه نحوه و همچنین میزان استفاده و بکارگیری انواع نهاده های کشاورزی بر پایه دانش به روز و تجربه بالای کارشناسان خبره ی شرکت توسعه و بهبود نهاده های کشاورزی پارس یزد از جمله عواملی است که در کنار کیفیت برتر تنوع محصول و قیمت مناسب موجب استفاده گسترده و روز افزون کشاورزان و مصرف کنندگان از محصولات این شرکت گردیده و راههای متعدد ارتباطی در این خصوص زمینه انتقال دانش فنی تبادل تجربیات و خدمات پس از فروش در کوتاهترین زمان ممکن را سهولت بخشیده است .

کودهای عرضه شده توسط شرکت توسعه و بهبود نهاده های کشاورزی پارس یزد ضمن دارا بودن مجوزهای قانونی تولید و واردات، در پایگاه جامع اطلاعت مواد کودی کشور به ثبت رسیده و موفق به اخذ گواهینامه نامه ماده کودی از موسسه تحقبقات خاک و اب وزارت جهاد کشاورزی شده است . این شرکت با دارا بودن بیش از ۲۵۰ ماده کودی ثبت شده یکی از متنوع ترین،کامل ترین و باکیفیت ترین سبدهای کودی را به مشتریان خود ارائه می نماید